Masaż

Masaż klasyczny – wywodzi się z Indii i Chin, gdzie w starożytności uważany był za naturalną metodę uzdrawiania. Obecnie to najpopularniejszy rodzaj masażu, w którym wykorzystuje się wpływ energii mechanicznej i kinetycznej na tkanki. W wyniku działania manualnego na skórę uzyskuje się regenerację i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawę krążenia krwi i limfy oraz poprawienie wyglądu skóry.

plecy (30min) – 40zł

całe ciało (60min) – 80zł

 

Masaż bańką chińską plecy – to zabieg relaksacyjno – leczniczy  przy wykorzystaniu technik manualnych i próżniowych. Metodyka zabiegu zaczerpnięta jest z medycyny ludowej, w której głównym celem było wykorzystania baniek do leczenia przeziębień i grypy na zasadzie zwiększania odporności organizmu. Masaż pleców bańką chińską przynosi ulgę w bólach kręgosłupa oraz dolegliwościach mięśniowych związanych ze wzmożonym napięciem.

plecy (30min) – 50zł

 

Masaż relaksacyjny – aromaterapeutyczny, gorącymi olejkami zapachowymi – działa pozytywnie na aspekty zdrowotne jak i poprawę samopoczucia. Głównym celem jest zniesienie lub zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego, psychicznego i uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Odpowiednia kompozycja olejów odżywia skórę, dzięki czemu staje się ona delikatna i pełna blasku. Masaż oczyszcza organizm, przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

plecy (30min) – 60zł

całe ciało (60min) – 100zł

 

Masaż ciepłymi kamieniami – jest szczególnie polecany dla osób, które potrzebują wyciszenia, ponieważ poprawia przepływ pozytywnej energii. Do zabiegu wykorzystuje się kamienie bazaltowe rozgrzane do ok. 50 stopni. Ciepło wpływa relaksacyjnie: redukuje stres i zmęczenie, zmniejsza napięcie mięśniowe, pobudza krążenie, tym samym przyspiesza metabolizm. Masaż ciepłymi kamieniami poprawia sprawność psychofizyczną organizmu.

plecy (40min) – 60zł

całe ciało (70min) – 110zł

 

Masaż polinezyjski – to najbardziej relaksujący, „matkujący” masaż, który charakteryzuję się powolnymi ruchami i jednostajnym rytmem. Przynosi głębokie wyciszenie, ukojenie i harmonie organizmu. Nie ma przeciwwskazań do tego masażu.

(50min) – 90zł

 

Masaż orientalny – jest zabiegiem oczyszczającym organizm z toksyn. Wykorzystujemy w nim typowe techniki orientalne: silne, głębokie i rytmiczne uciski oraz rozciąganie mięśni z delikatną mobilizacją stawów.

(50min) – 90zł

 

Masaż limfatyczny – to bezbolesny, relaksujący rodzaj masażu, w którym stosowane techniki drenujące i przepychające usprawniają krążenie limfy. W konsekwencji zabieg wspomaga likwidację obrzęków zastojowych, a także przyspiesza oczyszczanie organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii.  Szczególnie polecany w procesie odchudzania oraz likwidacji cellulitu.

(60min) – 80zł

 

Relaksacyjny masaż twarzy, głowy i karku –  zabieg głęboko odprężający. Masaż twarzy ma działanie upiększające. Działa jak naturalny lifting: rozluźnia napięte mięśnie, poprawia mikrokrążenie, wygładza rysy twarzy, nadaje skórze sprężystości.
Masaż głowy i karku pozwala pozbyć się bólów w tej okolicy, uspokoić nerwy, poprawić ukrwienie skóry. Regularny masaż głowy wpływa pozytywnie na kondycję włosów. Zabieg szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym biegu, stresie, przebywających w długotrwałej pozycji siedzącej.

(45min) – 60zł

 

Masaż limfatyczny twarzy – manualne zastosowanie specjalnych technik drenujących, sprzyja odprowadzeniu nagromadzonej limfy. Masaż limfatyczny twarzy i jej okolic jest przyjemnym w odczuciach zabiegiem, który głęboko i skutecznie wpływa na cały organizm. Głównym celem jest stymulacja układu limfatycznego, a tym samym likwidacja obrzęku oraz poprawa krążenia chłonki.

(30min) – 40zł

 

NOWOŚĆ w Gabinecie Fizjo-Line

Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość zakupu preparatów oraz kosmetyków wykorzystywanych do zabiegów.