Odnowa biologiczna

Masaż antycellulitowy bańką chińską – zabieg modelujący sylwetkę, szczególnie problematyczne partie ciała, czyli brzuch, talie, uda i pośladki. Zastosowanie technik manualnych i próżniowych z użyciem baniek chińskich oraz odpowiednich kosmetyków rozgrzewających i  chłodzących pozwala pozbyć się cellulitu lub wyraźnie zmniejszyć jego widoczność. Masaż poprawia mikrokrążenie, wygładza i ujędrnia skórę.

brzuch, talia, uda, pośladki (40min) – 70zł

 

Soczysta pokusa – zabieg dwuetapowy, rozpoczynający się masażem peelingującym całego ciała. Drugi etap to wmasowanie arbuzowego balsamu. Zabieg wspomaga odbudowę i ochronę naskórka, intensywnie i długotrwale nawilża. Wskazany dla skóry suchej, zanieczyszczonej, niedotlenionej.

całe ciało (30min) – 70zł

 

Naturalne piękno – zabieg czterofazowy, rozpoczynający się mineralnym masażem peelingującym całego ciała. Kolejnym etapem jest nałożenie serum oraz maski algowej, która przynosi ukojenie dla skóry. W ostatniej fazie wykonujemy delikatny masaż z elementami drenażu na olejku ujędrniającym. Zabieg dla skóry wrażliwej, suchej, wymagającej regeneracji. Rekomendowany dla kobiet w okresie ciąży i połogu.

całe ciało (90min) – 150zł

 

Czekoladowa rozkosz – zabieg czterofazowy, rozpoczynający się masażem peelingującym całego ciała. Następnie wykonujemy masaż relaksacyjny na czekoladowym koncentracie. Kolejna faza to nałożenie na całe ciało czekoladowej maski. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy czekoladowy balsam. Zabieg redukuje objawy zmęczenia i stresu, wyzwala hormony szczęścia (endorfiny). Wspomaga odchudzanie oraz dogłębnie nawilża i odżywia skórę.

całe ciało (90min) – 150zł

 

Malinowy detox – zabieg czterofazowy, rozpoczynający się masażem peelingującym całego ciała. Drugi etap to masaż z elementami drenażu limfatycznego przy użyciu malinowego koncentratu do ciała z BIO-kofeiną z Guarany. Następnie aplikujemy malinową maskę do ciała. Ostatnia faza to delikatne wmasowanie w ciało multiaktywnego balsamu. Zabieg wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnia i uelastycznia skórę, zapobiega powstawaniu cellulitu.

całe ciało (90min) – 150zł

 

Zabieg oczyszczający – zabieg trójfazowy, rozpoczynający się masażem całego ciała przy użyciu żelu rozgrzewającego. Drugi etap to nałożenie na całe ciało koncentratu z algami. Okład z foli wzmaga działanie kosmetyku. Zabieg dopełnia wmasowanie brzoskwiniowego balsamu, który zapewnia prawidłowe napięcie skóry. Składniki mineralne i witaminy zawarte w algach pobudzają krążenie, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu. Mają działanie zmiękczające, tonizujące i nawilżające.

całe ciało (90min) – 150zł

 

Borowinowa odnowa – zabieg trójfazowy, rozpoczynający się masażem peelingującym całego ciała. Drugi etap to nałożenie na całe ciało borowiny. Okład z foli wzmaga działanie kosmetyku. Końcowy etap to wmasowanie brzoskwiniowego balsamu, który neutralizuje zapach i nadaje skórze jędrność. Borowina dobrze wpływa na skórę. Ujędrnia ciało, dzięki czemu pozwala pozbyć się cellulitu.

całe ciało (90min) – 150zł

 

NOWOŚĆ w Gabinecie Fizjo-Line

Po wcześniejszej konsultacji istnieje możliwość zakupu preparatów oraz kosmetyków wykorzystywanych do zabiegów.